Rode NTG-2 + shockmount + deadcat
€ 8,50 *
Omschrijving
Richtmicrofoon voor studio, ENG, fictie, camera en live-applicaties. Perfect voor akoestische instrumenten, overhead, piano, spraak, zang, perching en dergelijke. Schakelbaar laag-af filter op 80Hz. Super cardoide karakter voor professionele toepassingen. Deze set wordt geleverd met microfoonklem, shockmount compatibel met de cold shoe van camera’s en normale microfoonstatieven, deadcat, popfilter, transportzak. Tevens wordt een 20cm XLR kabel voorzien voor aansluiting bovenop een camera. Microfoonhengel (Boompole) appart te reserveren.
Dit product huren
Is uw oog gevallen op dit product? Reserveer het dan vandaag door uw gegevens in het hiernaast staand formulier in te vullen. Wij nemen dan zo snel mogelijk met u contact op. Heeft u vragen dan kan u bij ons terecht via de contactpagina.
Uw gegevens
- AansluitingXLR phantom powered of via ingebouwde batterij
- TypeCondensator, super cardioid
- Bandbreedte20Hz - 20kHz
- Max SPL131dB
- OptiesPhantom power kan ook geleverd worden via een batterij (niet inbegrepen)
- Accessoiresmicrofoonklem, shockmount compatibel met de cold shoe adapter van camera’s en statieven, deadcat, popfilter, transportzak
* Prijzen op dagbasis en excl 21% btw. Op onze aanbiedingen zijn de algemene voorwaarden van toepassing. Alle prijzen en aanbiedingen zijn geldig onder voorbehoud van wijzigingen, vergissingen of drukfouten.